Tue, Dec 03 | Creative Dock

Creative Talks: Jak se píše marketingová pohádka

Tak to je teda pohádka! O letos poslední Creative Talks máte takový zájem, že musíme s lítostí (a s vděkem zároveň) stopnout registrace. Nejsme žel nafukovací a v O2 aréně už nemají volno. Těšíme se každopádně na vás. Jestli jste se stihli registrovat, tak letos. A jestli ne, tak příští rok určitě.
Registration is Closed
Creative Talks: Jak se píše marketingová pohádka

Time & Location

Dec 03, 2019, 7:00 PM
Creative Dock, Štefánikova 43a, Prague 5, Czechia

About The Event

Být vidět, toť vše. Základní pravidlo marketingu už od Shakespeara. Dá se na to jít různými způsoby - třeba přes příběh, osobnost nebo humor. Vždycky zaberou malé děti, koťátka a Vánoce. Na letos posledních Creative Talks probereme hned několik možností, jak úspěšně oslovit své publikum a zaujmout ho. A protože se blíží ty Vánoce… tak dudlajdá.

Vystoupí 

Martin Groman 

(Téma: Příběh v marketingu

Bádá v archivu, píše do novin, předsedá porotě Ceny Ferdinanda Peroutky, učí na dvou vysokých školách, prostě někdo, od koho byste nečekali, že bude Anička Básnířka. A přesto vám zrovna Martin poví o tom, jak se dá využít příběh v marketingu a proč ho máme tak rádi. Prostě pravda nesmí kazit storry.  

Anna Marešová 

(Téma: Budování osobní značky

S věcmi, které Anička dělá nebo dělala se možná potkáváte dnes a denně a ani to nevíte. Třeba jste už jeli její T3 tramvají, viděli její zážitkovou psycholampu, která nabízí pohled do světa schizofrenika… Jo a taky designovala Venušiny kuličky a vibrátory. My se jí ale budge ptát na to, jak si stavět osobní značku. 

Jan Studnička 

(Téma: Humor v marketingu

Stand up komik, guru sociálních sítí, kterému je Pavel Trávníček víc než Arnie Schwarzenegger. Jako komik baví lidi v pořadu Comedy Club a se svými čísly vystupuje i v Underground Comedy. Své klienty pak rozesměje jako textař sociálních sítí, ale to většina z nich ani netuší. Nejradši stojí na podiu, to jsou pro něj ty pravé … Vánoce. (Co jsme říkali, ty mrchy se dostanou všude.) 

Večerem provede Michal Schindler, idea maker Creative Docku.

𝙑𝙨𝙩𝙪𝙥 𝙟𝙚 𝙯𝙙𝙖𝙧𝙢𝙖, ale nezapomeňte se zaregistrovat!

Připraveno bude i malé občerstvení.

Těšíme se na setkání!

Share This Event